Pražské humanitní gymnázium š.p.o.
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 15. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
5.A
1.C Proj
1.D Proj
2.C
6.A
3.C
7.A
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Bočanová Tereza -
Botek Lukáš - Ruml
Entler Eduard - .. Šéd Bote - -
Hodinková Marie .. Past Past .. ..
Matějíčková Tereza .. McCa McCa Pau -
Slad Jaromír - Pok Ruml - Pok
Sobotková Petra Hrsi ..
Urbanová Daniela .... .... - - .. .. -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bočanová Tereza
4. les.Obecný pedagogický dohled
Botek Lukáš
3 supl. (Entl Absc) TH 6.A (2rSe)+ DisV za odpadlou
De Haan Kristen Lindsey
1 změna Aj 5.A (15Ac)+
Dunn Natálie
1 změna Aj 1.D (15Aa)+
Hrsinová Jana
3 supl. (Sob Absc) B 4.A KvA za odpadlou
McCann Chaz Michael
2 supl. (Mat Absc) Aj 2.B (SeAc)+ SeB za odpadlou
2 změna Aj 6.A (26Aa)+
3 supl. (Mat Absc) Aj 2.B (SeAc)+ SeB za odpadlou
Pastrnková Nela
2 supl. (Hod Absc) HS 1.A PrA za odpadlou
3 supl. (Hod Absc) HS 1.B I.D za odpadlou
Paulů Alexandra
1 změna Aj 5.A (15Ad)+
2 změna Aj 6.A (26Ab)+
4 supl. (Mat Absc) Aj 3.B (TeAa)+ TeB za odpadlou
Pokorná Hana
2 supl. (Slad Absc) M 4.A KvA za odpadlou
5 supl. (Slad Absc) M 4.A KvA za odpadlou
Ruml Lukáš
2 supl. (Bote Absc) Čj 3.B TeB za odpadlou
3 supl. (Slad Absc) Čj 4.B KvB za odpadlou
Šédová Michaela
2 supl. (Entl Absc) ZSV 1.C DisV za odpadlou
Šnauko Patrik
2 změna F 7.A (3rSe)+
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 HS PrA supluje Past (Hod)
1.B
1 TH odpadá (Hod)
3 HS I.D supluje Past (Hod)
2.A
2 Aj SeAc SeB supluje McCa (Mat)
3 Aj SeAc SeB supluje McCa (Mat)
2.B
2 Aj SeAc SeB supluje McCa (Mat)
3 Aj SeAc SeB supluje McCa (Mat)
3.A
4 Aj TeAa TeB supluje Pau (Mat)
3.B
2 Čj TeB supluje Ruml (Bote)
4 Aj TeAa TeB supluje Pau (Mat)
4.A
2 M KvA supluje Pok (Slad)
3 B KvA supluje Hrsi (Sob)
5 M KvA supluje Pok (Slad)
4.B
3 Čj KvB supluje Ruml (Slad)
5.A
4 TH odpadá (Sob)
5 Nj NJb odpadá (Hod)
5 Šj ŠJa odpadá (Urba)
6 Nj NJb odpadá (Hod)
6 Šj ŠJa odpadá (Urba)
1. les. přednáška
1.C
2 ZSV DisV supluje Šéd (Entl)
5 Nj NJb odpadá (Hod)
5 Šj ŠJa odpadá (Urba)
6 Nj NJb odpadá (Hod)
6 Šj ŠJa odpadá (Urba)
1. les. přednáška
4. les. projekt/projektový den
1.D
5 Nj NJb odpadá (Hod)
5 Šj ŠJa odpadá (Urba)
6 Nj NJb odpadá (Hod)
6 Šj ŠJa odpadá (Urba)
1. les. přednáška
4. les. projekt/projektový den
2.C
1 SASV SASV odpadá (Entl)
3 TH 2rSe DisV supluje Bote (Entl)
5 Šj ŠJa odpadá (Urba)
6 Šj ŠJa odpadá (Urba)
2. les. přednáška
6.A
1 SASV SASV odpadá (Entl)
3 TH 2rSe DisV supluje Bote (Entl)
5 Nj NJb odpadá (Hod)
5 Šj ŠJa odpadá (Urba)
6 Nj NJb odpadá (Hod)
6 Šj ŠJa odpadá (Urba)
2. les. přednáška
3.C
1 SASV SASV odpadá (Entl)
5 Nj NJb odpadá (Hod)
5 Šj ŠJa odpadá (Urba)
6 Nj NJb odpadá (Hod)
6 Šj ŠJa odpadá (Urba)
2. les. přednáška
7.A
1 SASV SASV odpadá (Entl)
5 Nj NJb odpadá (Hod)
5 Šj ŠJa odpadá (Urba)
6 Nj NJb odpadá (Hod)
6 Šj ŠJa odpadá (Urba)
2. les. přednáška
8.A
5 Nj NJb odpadá (Hod)
6 Nj NJb odpadá (Hod)
Pedagogický dohled u třídy:
1.C
Hodina: 4. les., Učitel: Bočanová Tereza
1.D
Hodina: 4. les., Učitel: Bočanová Tereza